آسانسور اورند ایمن و مطمئن

تاریخچه شرکت آسانسور اورند

شرکت آسانسور اورند، در سال 1372 با انگیزه گام برداشتن به سوی فضایی نوین در صنعت ساختمان تأسیس گردید، انگیزه ای که ریشه در نگرشی عمیق به مقوله کیفیت داشته و دارد و همواره سعی برآن داشته تا با عملکرد خویش، از کیفیت تعریفی منطبق بر تضمین نیازهای مشتریان ارائه نماید چرا که رضایت مشتریان را ضامن تداوم حیات و بقای خویش می داند. بدینسان، شرکت آسانسور اورند، با گردهم آوردن متخصصینی در حوزه های علوم مختلف؛ اعم از عمران، مکانیک، معماری، الکترونیک، طراحی، مدیریت و ... سعی در تحقق یک هم افزایی کیفی داشته و دارد.
با این نگاه، از روز نخست تاکنون کوشیده است با تلاش پی در پی و عدم ایستایی در تمامی ارکان عملکردی خویش در جهت نیل به استانداردهای سطح کلاس جهانی گام بردارد. بدین منظور و به سبب ارتقاء سطح عملکرد فعالیتهای آتی بارها و بارها به نقد و بازنگری عملکرد پیشین خود پرداخته است و معتقد است بازنگری و نقد لازمه رشد و تعالی است. علاوه بر آن با حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی و شرکت ها و کارخانجات صاحب فن آوری های پیشرفته مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی، علیرغم بسیاری از محدودیت های دست و پا گیر موجود، در ارتقاء سطح سبد محصولات در زمینه تولیدات مرتبط با این صنعت کوشیده است.
امروز پس از گذشت سالهای متوالی از حیات این شرکت همچنان شعار" همیشه حق با مشتری است" محور اصلی عملکرد این شرکت است و تجلی آن در اجرای پروژه های متعدد در سراسر ایران و رضایتی است که مشتریان در قبال دریافت خدمات نسبت به این شرکت ابراز داشته اند؛ که این مهم بی شک بزرگترین و اساسی ترین پشتوانه ای است که مسئولیت ادامه این راه را بیش از پیش نمایان می سازد.
آسانسور اورند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آسانسور اورند می باشد.